Saaremaa roomatt 3,5 cm krohvimiseks või naturaalselt – REEDTECH OÜ

Roomatt ehk pilliroomatt

Kvaliteetne Saaremaa roomatt  ehk krohvialune pilliroomatt, mille valmistamisel on kasutatud PP-nööriga tihedalt läbipõimimise tehnoloogiat sobib puit- ja kivipindade soojustamiseks. Viimistlemiseks kasutatakse enim savikrohvi ja lubikrohvi.
Krohviga kaetuna on tulemuseks hoone hingav ja tervislik sisekliima ning siseõhu allergiavaba kvaliteet. Teadlik valik eelkõige nii enda kui hoone tervisest hoolivatele inimestele aga ideaalselt sobilik ja ainuõige materjali valik astmaatikute ja allergikute jaoks. Ideaalne ja asendamatu hoonete renoveerimisel.

PS! Sisustusnipp: Viimasel ajal kogub alternatiivina populaarsust roomatiga kaetud seinu ruumis eksponeerida n.ö efekt-seinana või – katusealusena. Tulemuseks on tervislik, soe, hubane ja huvitavalt omanäoline interjöör.

Krohvilaune roomatt sobib paigaldamiseks:  palgile, massiivpuit-konstruktsioonidele,  kivile,  ehitusplokile, laudisele,  ehitusplaatidele (OSB, vineer, ristpuitkilp jne).

Paigaldamine: Sobivad naelad, kruvid, penoplasti tüüblid

Lõikamine: Roomati PP-nööriga läbipõimitud tehnoloogia võimaldab plaati lõigata iga nurga all ja igas suunas, kartmata plaadi lagunemist!

Pillirooplaati on lihtne lõigata: soovitame kasutada juhtlatiga käsisaagi või ketaslõikurit.

Hind: 6,5 € / m² ja sõltub kogusest.

Tellimine ja lisainfo: info@reedtech.ee, tel +372 51 87 900 E-R 10-17

TEHNILINE INFO: Roomatt 3,5 cm – klikka siia kui soovid lisainfot